555به گزارش روابط عمومی بخشداری صفادشت روز دوشنبه ۱۳/۵/۹۳ مهندس هاشمی استاندار محترم تهران به همراه معاونین استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی در شهرستان ملارد حضور یافتند . ایشان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان این شهرستان بازدیدهایی از چند واحد تولیدی در بخش صفادشت و دهستان اختر آباد داشتند.
مهندس هاشمی در جمع خبرنگاران ضمن تاکید بر ضرورت بیابان زدایی بمنظور مقابله با ریزگردها در استان از تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات استان برای ۴ هزار هکتار از اراضی بزرگترین دهستان استان تهران(اخترآباد) خبر دادند.
احداث دو شهرک صنعتی در منطقه ملارد و اختر آباد ، تعیین تکلیف وضعیت فاضلاب شهرستان و ساماندهی صنوف آلاینده و انتقال آن به دهستان اختر آباد با مجهز شدن به علم روز و نوین از تاکیدات استاندار محترم در این جلسه بود.
از مهمتریت مصوبات جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه استان که در مجتمع فرهنگی شهید اینانلو بخش صفادشت برگزار گردید می توان به واگذاری مجتمع مذکور به فرمانداری شهرستان ملارد که از مطالبات چندین ساله مردم و مسئولان می باشد و همچنین اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال از اعتبارات استانی به این شهرستان اشاره کرد