IMG_3875 IMG_3877 IMG_3883به گزارش روابط عمومی بخشداری صفادشت : امروز صبح ۱۸ ام تیر ماه ۹۸ جلسه کمیته بحران بخش صفادشت به ریاست انصاری بخشدارو با حضور حسینی رئیس شورای شهر ،رؤسای ادارات و دهیاران در سالن جلسات بخشداری برگزار گردید. در این جلسه انصاری ضمن گرامیداشت دهه کرامت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) مطالبی در خصوص موضوع جلسه بیان داشت.
بخشدار گفت : کشور ایران جزء کشورهای حادثه خیز و بحران خیز محسوب می شود و علاوه بر بحرانهای طبیعی مثل سیل و زلزله بحرانهای انسان ساز مثل آتش سوزی در بعضی مواقع اتفاق می افتد باید ادارات متولی و مرتبط به این بحث از همه لحاظ برنامه ریزی داشته باشند تا در مواقع بحران آسیب های کمتری متحمل کشور و مردم شود .
وی در بخش دیگری به سهل انگاری مردم در ساخت و سازها اشاره داشت که در مواقع بحران خسارت های جبران ناپذیری را کشور و مردم متحمل می شوند و بیان داشت در مصرف انرژی هم نسبت به کشورهای دیگربعضأ صرفه جویی رعایت نمی شود و برنامه ریزی ضعیف هر از چند گاه اتفاق می افتد .
انصاری به دهیاران و ادرات مرتبط تأکید نمود در زمان آرام بودن شرایط جوی برنامه ریزی دقیق در صورت بروز بحران داشته و تهیه حداقل ۱۰ در صد اقلام و مکان مورد نیاز جمعیت روستاها را درمواقع بحرانی و اضطراری را به جد پیگیرباشند