به گزارش روابط عمومی بخشداری صفادشت جلسه ای راس ساعت ۱۱ روز دوشنبه مورخ ۱۸/۱/۹۳ در خصوص هماهنگی و اطلاع رسانی ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی در سالن جلسات بخشداری به ریاست جناب آقای حسینی بخشدار صفادشت برگزار گردید. ایشان بهمراه یقین لو معاونت بخشداری موارد ذیل را بصورت شفاف به مدعوین توضیح داده و خواستار انجام دقیق را شدند.

ایشان تاکید داشتند اطلاع رسانی در خصوص زمانبندی و نحوه ثبت نام  در روستاهای دارای دهیاری توسط دهیاران و فاقد دهیاری توسط شورای اسلامی و در شهر صفادشت توسط شهرداری و شورای شهر به صورت جامع و کامل انجام گیرد.

سپس در خصوص ثبت نام از متقاضیان یارانه در دهستان اخترآباد در مکانهای مشخص شده در روستای اخترآباد و دهیاری های دهستان و در صورت امکان از مدارس دارای امکانات ثبت نام و با هماهنگی لازم این امر صورت پذیرد و در این خصوص آقای قنبر علی صفری عضوی شورای اسلامی بخش هماهنگی و نظارت کافی راداشته باشند.

درادامه تاکید داشتند دهیاران و پرسنل آنها در ایام ثبت نام تمام وقت و در خارج از ساعت اداری هم نسبت به ارائه خدمات در راستای اطلاع رسانی و هماهنگی و در صورت لزوم ثبت نام از متقاضیان اقدام نمایند.

سپس آقای حسینی از  شورای اسلامی شهر و شهرداری صفادشت خواستارهمکاری لازم در خصوص ارائه خدمات به روستاهای حریم را داشتند.

درنهایت اشاره به این امر داشتند که دهیاران و شوراهای اسلامی در خصوص نحوه ثبت نام از متقاضیان ونسبت به ارائه گزارش روزانه به بخشداری اقدام نمایند.

IMG_4986IMG_4999IMG_4996IMG_4991IMG_5035